COLGATE

Colgate - gabinet partnerski | Medic Dental

COLGATE

Gabinet partnerski Colgate

Pragniemy poinformować, iż nasza klinika podpisała umowę o współpracy z firmą Colgate. Jesteśmy teraz gabinetem partnerskim, co będzie skutkowało dla Pacjentów wieloma promocjami związanymi z produktami Colgate. Zapraszamy do odbierania bezpłatnych próbek pasty do zębów Colgate Maximum Cavity Protection a dla najmłodszych w wersji Junior.

Planowana jest kampania bezpłatnych przeglądów, a osoby którym dopisze szczęście będą mogły skorzystać nieodpłatnie z zabiegu skalingu. Niebawem ruszy akcja promująca nowy model szczoteczki do zębów. Pierwszych 100 pacjentów, którzy zadeklarują wypełnienie krótkiej ankiety otrzymają szczoteczkę w prezencie. Zapraszamy.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry