LISTERYNA PROFESSIONAL FLUORIDE PLUS

Listerine | Medic Dental

LISTERYNA PROFESSIONAL FLUORIDE PLUS

Płyn do płukania jamy ustnej

Jest to płyn do płukania jamy ustnej, który polecamy jako element uzupełniający szczotkowanie zębów. Jak podaje producent, stosowanie tej płukanki daje o  100% skuteczniejszą ochronę zębów w porównaniu z samym ich czyszczeniem. Dzięki wysokiej zawartości fluoru (450 ppm) płukanka może być dedykowana osobom o podwyższonym ryzyku próchnicy. Potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi działanie przeciwpróchnicze preparatu, wykazuje wielotorowość.

Stosowanie Listeryny skutecznie usuwa bakterie, redukuje płytkę nazębną oraz hamuje wytwarzanie kwasów w płytce nazębnej. Ponadto stosowanie płukanki pozytywnie wpływa na leczenie objawów nadwrażliwości zębów. Płyn przylegając do powierzchni zębów tworzy fizyczną tarczę dla odsłoniętych nerwów, zapewniając dogłębną i trwałą ochronę. Polecamy stosować płyn po myciu zębów dwa razy dziennie. Dzieci powyżej 12 roku życia mogą również stosować Listerynę.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry