TENS – Metoda uśmierzania bólu zębów

Elektrostymulator przeciwbólowy Tens 7000 | Medic Dental

TENS – Metoda uśmierzania bólu zębów

Blokowanie receptorów bólu

Nowinka w gabinecie stomatologicznym. Nakładka do uśmierzania bólu.

Dzięki generowanym impulsom elektrycznym urządzenie TENS eliminuje ból. W zależności od miejsca bólu i jego rodzajów dobiera się odpowiednią charakterystykę impulsów. Impulsy to prąd o niskiej częstotliwości. Receptory bólu blokowane są polem elektromagnetycznym generowanym przez urządzenie. Uśmierzenie bólu następuje bardzo szybko. Urządzeniem można sterować korzystając ze smartfona dzięki dedykowanej aplikacji.

Czy tego typu sprzęt zastąpi tabletki przeciw bólowe tego nie wiemy, przypuszczamy natomiast, iż może być wsparciem dla lekarza przy pracy z określoną grupą pacjentów i przy wybranych zabiegach stomatologicznych  Rekomendujemy natomiast regularne dbanie o zęby, żeby nie bolały.

Koszt urządzenia to kwota około 600 zł.

 

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry