Bego 2

Implanty BEGO-SEMADOS – Tak dobre, jak własne

Implantologia jest jedną z najnowocześniejszych dziedzin współczesnej stomatologii. Implanty odciążają i chronią naturalne zęby, przywracają prawidłowy zgryz, poprawiają estetykę oraz mają zasadnicze znaczenie dla zdrowia całego organizmu. Dzięki implantom stomatologicznym BEGO-SEMADOS można uzyskać taki sam komfort gryzienia jak w przypadku zębów naturalnych.

Wykonane z tytanu implanty BEGO-SEMADOS zastępują korzenie zębów. Chirurg stomatologiczny osadza je w kości, stosując znieczulenie miejscowe. Po okresie 3-6 miesięcy implanty zrastają się z kością i wykonywane jest uzupełnienie protetyczne.Semados_RI

Po wszczepieniu implantu BEGO-SEMADOS w naszym gabinecie tylko lekarz stomatolog będzie w stanie odróżnić ząb oparty na sztucznym korzeniu od naturalnego. Zróżnicowane średnice i długości implantów BEGO-SEMADOS umożliwiają dokładne dopasowanie ich przez chirurga do kształtu szczęk. Dobrze ukorzeniony implant BEGO-SEMADOS oraz odpowiednia higiena jamy ustnej sprawia, że pozostaje on na wiele lat.

Przy braku jednego lub kilku zębów dzięki implantom BEGO-SEMADOS unika się wykonania protez ruchomych. W bezzębnych szczękach Implanty BEGO-SEMADOS sprzyjają lepszemu utrzymaniu protez ruchomych. Implanty BEGO-SEMADOS mogą przywrócić naturalny uśmiech nawet w przypadku utraty wszystkich zębów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt lub wizytę w gabinecie. Lekarz stomatolog udzieli szczegółowych odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.

Tomograf komputerowy CS 8100 3D firmy Carestream

tomograf-700x441

Jest to aparat wykonujący precyzyjne obrazowanie rentgenodiagnostyczne w formacie 2D i 3D. Obrazowanie Tomografem 3D jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb zabiegów endodontycznych, implantologii, chirurgii i ortodoncji. Urządzenie umożliwia lekarzowi pełną i dokładną (perfekcyjną) diagnozę w podstawowych jak i w zaawansowanych przypadkach. Dzięki wirtualnym rekonstrukcjom 3D, można zaplanować zabieg,a następnie przeprowadzić go w analogiczny sposób. Lekarz stomatolog może zobaczyć
wszystkie struktury anatomiczne pod dowolnym kątem, bez zniekształceń oraz nakładania się na siebie obrazów. Eliminuje to możliwość błędnej interpretacji i daje pełne zaufanie.
Badania charakteryzują się wysoką rozdzielczością i niskim promieniowaniem.
Wykorzystana w aparacie technologia tomografii stożkowej 3D CBCT emituje dawkę promieniowania wielokrotnie niższą niż przeciętny system CT tomografii komputerowej. Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo pacjenta i jakość badań diagnostycznych.
Urządzenie wyposażone jest w cztery formaty obrazowania (od 4×4 cm do 8x9cm), pozwala to dobrać odpowiednią wielkość zdjęcia i zmniejszyć dawkę promieniowania. Aparat posiada szybki system skanowania co wpływa na krótki czas badania. Urządzenie zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość zdjęć do 75 µm.
Z czytelnym obrazowaniem 3D nasi pacjenci będą mogli lepiej zrozumieć proponowany proces leczenia.
Tomograf komputerowy CS 8100 3D firmy Carestream zaspokaja wszystkie potrzeby rentgenodiagnostyki stomatologicznej.