BEEFILL

Beefill | Medic Dental

BEEFILL

Termoplastyczne wypełnianie kanałów

Beefill jest to urządzenie do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką.

Użyta podczas zabiegu technika kondensacji pionowej z wykorzystaniem ciepła pozwala na trójwymiarową obturację kanału korzeniowego w sposób trwały, szczelny i szybki. Dzięki urządzeniu Beefill zyskujemy większą skuteczność w wypełnianiu kanałów bocznych w porównaniu z metodami standardowymi.

Zabieg obarczony jest mniejszym ryzykiem złamań korzeni, zwłaszcza przy ich szerokim opracowaniu. Możliwe jest wypełnianie kanałów do określonej wysokości, co pozwala uniknąć dodatkowych czynności przy opracowaniu zębów pod wkłady koronowo-korzeniowe. Zabieg z wykorzystaniem Beefill umożliwia nam również jednowizytową całkowitą odbudowę zęba z zastosowaniem materiałów adhezyjnych.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry