Endometr

Endometr | Medic Dental

Endometr

Endoment i mikrosilnik endodontyczny

Mikrosilnik endodontyczny TCM ENDO V szwajcarskiej firmy NOUVAG. Jest to konstrukcja łącząca w sobie moduł specjalistycznego mikrosilnika zintegrowanego z nowoczesnym endometrem. Zastosowanie endometru zintegrowanego z kątnicą umożliwia lekarzowi pełną kontrole przy opracowywaniu kanału oraz skrócenie czasu poświęconego na weryfikacje dlugości roboczej.

Endometr pozwala na pomiar długości kanału podczas jego opracowywania. Dokładność pomiaru endometru wynosi 0,2mm. Zatem urządzenie umożliwia bardzo precyzyjną preparację kanałów korzeniowych. Dodatkowo w sytuacjach takich, jak np. osiągnięcie przez narzędzie wierzchołka kanału, urządzenie uruchamia autorewers i narzędzie wycofywane jest automatycznie. Mikrosilnik endodontyczny TCM ENDO V umożliwia dentyście leczenie nowoczesnymi metodami endodontycznymi.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry