Mikroskop endodontyczny LEICA M 320

Mikroskop | Medic Dental

Mikroskop endodontyczny LEICA M 320

Mikrochirurgia dentystyczna

Mikroskop endodontyczny LEICA M 320 został zaprojektowanym z myślą o mikrochirurgii dentystycznej i jest pierwszym na świecie mikroskopem, który wykorzystuje technologię LED.

Dlaczego zęby należy leczyć pod mikroskopem?

Pod mikroskopem lekarz stomatolog widzi więcej i dokładniej. Opracowywanie zęba w powiększeniu (od 4 do 25 razy) umożliwia dokładne udrożnienie i oczyszczenie kanałów korzeniowych oraz szczelne ich wypełnienie. Zmniejsza to ryzyko występowania powikłań. 

Pracując na powiększonym polu punktowo oświetlonego zęba jesteśmy w stanie udrożnić wąskie zakrzywione kanały, usunąć złamane narzędzia oraz odszukać dodatkowy kanał niewidoczny bez mikroskopu. Powiększenie pola operacyjnego jest gwarancją dokładności leczenia. Wykorzystując mikroskop w leczeniu stomatologicznym możemy uratować ząb, który wcześniej był zakwalifikowany do ekstrakcji. Leczymy najtrudniejsze przypadki endodontyczne.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry