Klinika

Nasza klinika - Stomatologia Medic Dental

Medic Dental to jakość poparta wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją, które wyróżniają nas na tle innych placówek medycznych. Jesteśmy drugim pokoleniem lekarzy, leczymy całe rodziny i wciąż zdobywamy zaufanie nowych klientów. Starannie dobierając personel medyczny, dążymy do tego, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę dentystyczną najwyższej jakości. 

Gwarantujemy, że w Medic Dental zaopiekują się Państwem doświadczeni lekarze, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach podyplomowych i licznych kursach zawodowych. Nasz zgrany zespół tworzą najlepsi eksperci i doświadczeni stomatolodzy wielu specjalności. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie i zredukować dyskomfort, jaki wielu pacjentów odczuwa na myśl o spotkaniu z dentystą. Oferta kliniki Medic Dental obejmuje zarówno stomatologię estetyczną, jak i leczniczą.

Klinika Medic Dental

W Medic Dental inwestujemy w siebie i komfort naszych pacjentów. Nasza klinika wyposażona w nowoczesny, sprawdzony i bezpieczny sprzęt. Dentyści mają do dyspozycji między innymi: pantomograf 3D, urządzenie do sedacji wziewnej, mikroskopy, laser biostymulacyjny, piaskarkę mikrobrazyjną, endometry, a także system wypełniania kanałów Beefeel. Nowoczesna aparatura, sprawdzone materiały najlepszej jakości oraz doświadczony personel medyczny, gwarantują wyjątkowo skuteczne i trwałe metody leczenia. W trosce o Państwa zdrowie dużą wagę przykładamy również do dokładnej sterylizacji narzędzi i urządzeń, które w codziennej pracy wykorzystuje dentysta. Medic Dental to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa zabiegów. W trosce o Państwa zdrowie korzystamy między innymi z najnowocześniejszego autoklawu LISA 317 klasy B.

Warto również dodać, że od 2000 roku klinika Medic Dental jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Nasi specjaliści są zawsze blisko swoich Pacjentów. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrej i sprawdzonej kliniki stomatologicznej. Medic Dental to miejsce przyjazne pacjentowi.
Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry