Stomatologia Medic Dental – dentysta Warszawa Bielany, Bemowo

Medic Dental to jakość poparta wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją, które wyróżniają nas na tle innych placówek medycznych. Jesteśmy drugim pokoleniem lekarzy, leczymy całe rodziny i wciąż zdobywamy zaufanie nowych klientów. Starannie dobierając personel medyczny, dążymy do tego, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę dentystyczną najwyższej jakości. Gwarantujemy, że w Medic Dental – stomatolog Warszawa Bemowo – zaopiekują się Państwem doświadczeni lekarze, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach podyplomowych i licznych kursach zawodowych. Nasz zgrany zespół tworzą najlepsi eksperci i doświadczeni stomatolodzy wielu specjalności. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie i zredukować dyskomfort, jaki wielu pacjentów odczuwa na myśl o spotkaniu z dentystą. Oferta kliniki Medic Dental stomatolog Warszawa Bielany obejmuje zarówno stomatologię estetyczną, jak i leczniczą.

W Medic Dental stomatolog Bemowo inwestujemy w siebie i komfort naszych pacjentów. Nasza klinika wyposażona w nowoczesny, sprawdzony i bezpieczny sprzęt. Dentyści mają do dyspozycji między innymi: pantomograf 3D, urządzenie do sedacji wziewnej, mikroskopy, laser biostymulacyjny, piaskarkę mikrobrazyjną, endometry, a także system wypełniania kanałów Beefeel. Nowoczesna aparatura, sprawdzone materiały najlepszej jakości oraz doświadczony personel medyczny, gwarantują wyjątkowo skuteczne i trwałe metody leczenia. W trosce o Państwa zdrowie dużą wagę przykładamy również do dokładnej sterylizacji narzędzi i urządzeń, które w codziennej pracy wykorzystuje dentysta. Bemowo Medic Dental to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa zabiegów. W trosce o Państwa zdrowie korzystamy między innymi z najnowocześniejszego autoklawu LISA 317 klasy B.

Warto również dodać, że od 2000 roku klinika Medic Dental jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Nasi specjaliści są zawsze blisko swoich Pacjentów. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrej i sprawdzonej kliniki stomatologicznej. Medic Dental – dentysta Warszawa Bemowo – to miejsce przyjazne pacjentowi.