Lampa BEYOND™ do wybielania zębów

Beyond | Medic Dental

Lampa BEYOND™ do wybielania zębów

Zabieg wybielania zębów

Lampa BEYOND™
Zabieg wybielania zębów z użyciem lampy Beyond polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora lampy. Głównymi składnikami żelu są 35% nadtlenek wodoru i dwutlenek krzemu. Niebieskie światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie szybkości penetracji żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w strukturze twardych tkanek zęba, przez co duże cząstki widocznych przebarwień są rozbijane na mniejsze części. Efekt wybielania to lśniące i bielsze zęby, średnio o 8 odcieni. Cały zabieg trwa ok. 45 minut. Długość zabiegu może się różnić w zależności od cech zębów pacjenta. Niekiedy zabieg należy powtórzyć.

Zabieg wybielania zębów wykonany światłem Lampy BEYOND jest całkowicie bezpieczny pod warunkiem, że został wykonany przez lekarza stomatologa. Trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Pacjent powinien zminimalizować spożywanie kolorowych pokarmów i napojów. Zalecane jest również używanie past podtrzymujących efekt wybielania, np. Beyond Pearl White. Efekt wybielania pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Medic Dental to klinika która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii. Wysoka jakość leczenia poparta jest wieloletnim doświadczeniem, tradycją i pasją. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Personel ustawicznie podnosi kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Placówka posiada umowę z NFZ.
Kontakt

Medic Dental
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Medyczna

Godziny przyjęć
Zegar | Medic Dental
  • Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
  • Sob. 8:00 - 16:00
  • Nd. nieczynne
Przewiń do góry